Chcete nás...na konferenci?

1. BŘE 2013

Startujeme

Na počátku všeho byla chuť pomáhat českým e-commerce podnikatelům k dosahování zisků na internetu. Tehdy jsme nastolili tempo práce takové, jaké zvládnou jen ti, kteří skutečně chtějí něco změnit.

20. LIS 2013

Zahajujeme spolupráci s Peering.cz

Jedna z největších postav české technologické scény, Zdeněk Cendra, nám svěřuje část práce na svém úspěšném projektu Peering. Sami zjišťujeme, že jsme schopni být kvalitním partnerem i podnikatelům se silným technickým zázemím.

15. PRO 2013

Nastupuje Dan

V polovině prosince 2013 k nám nastoupil Dan. Programátor, který už je dnes s námi téměř 2 a půl roku. Ostatní jej následují a drží s námi v pekelném tempu už pěkně dlouho. Snažíme se, ať je atmosféra v práci uvolněná, a každý se může v klidu věnovat tomu, čemu rozumí.

30. DUB 2013

Nordblanc

Rok poté co jsme otevřeli “dveře” FIREMEDIA prvním zákazníkům nám svěřil k vývoji svůj e-shop jeden z největších výrobců outdoor oblečení u nás.

12. ŘIJ 2014

Tweezio.com

Abychom si nedokazovali náš skill jen na klientských projektech, odstartovali jsme svůj první projekt - Tweezio. Jednoduchý nástroj pro pořadatele konferencí, který jim umožňuje zobrazit si na plátně tweety, které lidé o konferenci postují.

1-20. PRO 2014

Coolpad, Tutor, Rebelbean, Esperia

Dva roky od startu se můžeme chlubit tak skvělými klienty jako je jazyková škola Tutor, třetí největší výrobce smartphonů v Číně Coolpad nebo nejlepší pražírna kávy v česku Rebelbean. A to ještě ani netušíme, že jsme na úplném začátku.

1. KVĚ 2015

Kupujeme MasakROI a zakládáme marketingové oddělení

V květnu 2015 se nám po dlouhodobé spolupráci podařilo prohloubit vztahy s kolegy z marketingové agentury MasakROI natolik, že se stávají přímou součástí týmu FIREMEDIA a umožňují nám excelovat vedle vývojových služeb i v marketingu. Celé oddělení v červnu přichází řídit PA specialista Standa Koukal.

1. PRO 2015

Získáváme klienta s obratem přes 1mld. Kč

V prosinci 2013 jsme obsluhovali prvního klienta s obratem přes 50mio Kč. V prosinci 2014 jsme “pod stromečkem našli” klienta s obratem 500mio Kč. Vánoce roku 2015 jsme oslavili s klientem, jehož obrat překračuje 1mld Kč.

1-12. TEĎ 2016

A to jsme teprve na začátku!

Dneska víme, že jsme teprve na začátku. Spustili jsme e-commerce platformu bon.fire a tým rozšířili o CTO Andreje Antaše, který její vývoj povede. Tímhle vším jsme stihli projít za 3 roky během kterých jsme spolupracovali s mnoha e-shopy - od těch s obratem 20mio Kč až po ty miliardové. Víme co je trápí, čím jsme pomohli zvýšit tržby a čím zjednodušit jejich interní procesy. Dává smysl, abychom o tom promluvili na Vaší konferenci?